PROJEKT "AKTYWNE KOBIETY"

REKRUTACJA

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w projekcie zapraszamy do składania dokumentów rekrutacyjnych!

Dokumenty rekrutacyjne można składać osobiście lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres Biura projektu ul. Warszawska 9, 26-900 Kozienice, w którym przyjmowane będą dokumenty rekrutacyjne oraz udzielane informacje na temat realizacji projektu, czynne w dni robocze w godzinach od 7:30 do 15:30.

Formularz należy wypełnić komputerowo lub ręcznie (czytelnie, drukowanymi literami, w języku polskim), musi mieć wypełnione wszystkie wymagane pola oraz być podpisany przez osobę ubiegającą się o udział w projekcie, w miejscu wskazanym w formularzu.

Każdy z potencjalnych uczestników będzie musiał dostarczyć komplet uzupełnionych dokumentów rekrutacyjnych. Złożone w terminie dokumenty będą na bieżąco weryfikowane przez Komisję Rekrutacyjną pod względem poprawności i kwalifikowalności kandydatów.

Każda kolejna tura rekrutacji do projektu będzie ogłoszona w Aktualnościach projektu. Po każdym naborze zostanie przygotowany protokół wyboru uczestników do projektu, zgodnie z przyjętą punktacją w Regulaminie projektu. Uczestnicy, którzy zakwalifikują się oraz Ci którzy się nie zakwalifikują do udziału w projekcie zostaną powiadomieni o tym fakcie drogą mailowa, telefoniczną lub osobiście.

Formularz zgłoszeniowy wraz ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami do pobrania znajdują się poniżej.

Regulamin projektu

Oświadczenie o grupie docelowej

ANKIETA DLA OzN

Projekt ,,Aktywne Kobiety” skierowany jest do:

• 50 kobiet biernych zawodowo w wieku 18-59 lat  z obszaru: miasto Radom, miasto Kozienice, miasto Iłża, gmina Iłża, gmina wiejska Pionki, tj. osoby fizyczne, które zamieszkują na obszarze województwa mazowieckiego we wskazanych powyżej miastach / gminach w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego).
  • w tym: min. 25 kobiet w wieku 18-29 lat z wykształceniem maksymalnie ISCED3 (wykształcenie średnie)

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w projekcie ,,Aktywne kobiety” zapraszamy do składania dokumentów rekrutacyjnych (dostępnych w zakładce REKRUTACJA).
Rekrutacja do projektu prowadzona jest w okresie od 01.06.2024 r. do wyczerpania miejsc.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Warunkiem uczestnictwa jest spełnienie wymogów określonych w regulaminie projektu, w tym przynależność do grupy docelowej projektu.

Zapewniamy:

• stypendium szkoleniowe,
  • zwroty kosztów dojazdu dla 50% Uczestników Projektu,
  • refundacja kosztów opieki nad dzieckiem żłobkowym lub przedszkolnym (opieka instytucjonalna) dla 20% Uczestników Projektu,
  • materiały szkoleniowe,
  • certyfikat potwierdzający nabycie kompetencji lub kwalifikacji,
  • poczęstunek i obiad podczas zajęć,
  • wsparcie pomostowe dla osób, które w czasie trwania projektu założą działalność gospodarczą (maksymalnie dla 10 osób).

BIURO PROJEKTU W KOZIENICACH

Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

Kozienice, ul. Warszawska 9, II piętro

Tel. +48 727 400 872

W przypadku osób z niepełnosprawnością,
po wcześniejszym kontakcie telefonicznym, możemy ustalić dogodne miejsce spotkania.

BIURO PROJEKTU W KOZIENICACH NA MAPIE

PROJEKT ,,AKTYWNE KOBIETY” REALIZOWANY JEST PRZEZ
EUROPEJSKI DOM SPOTKAŃ – FUNDACJĘ NOWY STAW
W RAMACH PROGRAMU FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA MAZOWSZA 2021-2027
DZIAŁANIE FEMA.06.04 AKTYWIZACJA ZAWODOWA BIERNYCH ZAWODOWO KOBIET

Całkowita wartość projektu: 1 015 479,60 PLN w tym dofinansowanie projektu z UE: 863 157,66 PLN
OKRES REALIZACJI PROJEKTU: 01.06.2024 r. – 31.05.2025 r.