Nasutowski Uniwersytet Ludowy

AKTUALNOŚCI W PROJEKCIE

WARSZTATY MEDIALNE

Zapraszamy do zapisów na warsztaty medialne, odbywające się w Dom Nasutów - Nasutów 98A, ramach projektu Nasutowski Uniwersytet Ludowy, finansowanego przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Wspierania Uniwersytetów Ludowych.

Warsztaty odbywają się w trybie stacjonarnym, w liczbie 48 godzin dydaktycznych, w terminach (obowiązkowa obecność na wszystkich):

• 15-16.06.2024
  • 13-14.07.2024
  • 20-21.07.2024

Uczestnicy warsztatów pod okiem doświadczonego dziennikarza zdobędą praktyczne umiejętności dziennikarskie i poznają metody tworzenia własnych reportaży oraz wezmą udział w Economic Forum of Young Leaders w terminie 04-06.09.2024. w trakcie którego będą mieli okazję wykorzystać wiedzę zdobytą na warsztatach w praktyce - przeprowadzając wywiady z gośćmi Forum, politykami, przedsiębiorcami, biznesmanami.

Zgłoś się już dziśhttps://forms.gle/Mz9TH6WegFdjAF1s5

Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw