AKTUALNOŚCI 2016 ROKU

ZAPISZ SIE JUŻ DZIŚ DO Akademi Liderów
Fundacji Nowy Staw
Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

Jeśli studiujesz w Lublinie, chcesz ciekawie wykorzystać swój czas, zdobyć nowe umiejętności i masz ochotę na nowe wyzwania, to zapraszamy do nas. Zapewniamy, że współpraca z nami będzie bardzo inspirującym i niezapomnianym doświadczeniem.

Od 22 marca 2016 nasza Fundacja rozpoczyna realizację autorskiego programu „Akademia Liderów Fundacji Nowy Staw”, który skierowany jest do młodych ludzi zainteresowanych zdobywaniem nowych doświadczeń i nawiązaniem stałej współpracy z naszą Fundacją.

JEŚLI CHCESZ ZAPISAĆ SIĘ DO NASZEJ AKADEMII - WYPEŁNIJ FORMULARZ NA DOLE STRONY

Akademia składa się z dwóch semestrów.

Pierwszy semestr

rozpoczyna się 22 marca 2016 i trwa do 10 września 2016.

Zajęcia odbywają się w każdy wtorek od godz. 18.00
w siedzibie Fundacji (ul. Przechodnia 4).

W programie:

• 8 godzin warsztatów z profesjonalnymi trenerami pracującymi dla organizacji pozarządowych
  • 5 godzin warsztatów pokazujących „od kuchni” pracę w Fundacji, nasze najciekawsze działania, w tym projekty Erasmusa +
  • Udział w Dniach Europy w Lublinie i Dniu Fundacji w naszym ośrodku w Nasutowie
  • Uczestnictwo w wyjazdowym szkoleniu integracyjnym w Nasutowie
  • Dwutygodniowe bezpłatne praktyki wakacyjne w Fundacji
  • Praca w zespole organizacyjnym Forum Ekonomicznego Młodych Liderów w Nowym Sączu i Krynicy.

Na zakończenie pierwszego semestru Akademii uczestnicy biorą udział w Forum Ekonomicznym Młodych Liderów w Nowym Sączu i Krynicy w dniach 05-09.09.2016r.

Drugi semestr

rozpoczyna się 15 listopada 2016 i trwa do 15 marca 2017.

Będzie on poświęcony praktycznej nauce przygotowywania wniosków aplikacyjnych do różnych programów, w tym między innymi Programu Erasmus+. Podczas zajęć uczestnicy poznają w teorii i praktyce zasady przygotowania dobrego projektu, zaś na zakończenie, w zespołach przygotowują pełny wniosek aplikacyjny, który następnie zostanie złożony do Narodowej Agencji Programu Erasmus+.

Dodatkowo:

Dla części osób możliwość uczestnictwa w wymianach międzynarodowych zarówno w kraju jak i za granicą!

Udział w Akademii jest bezpłatny.

Zapraszamy studentów I lub II roku studiów pierwszego stopnia.

Wpisowe wynosi 30 zł.

Uczestnicy Akademii otrzymują indeks, w którym odnotowują udział w szkoleniach, praktykach, wolontariacie i działaniach dodatkowych.

Chętnych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego poniżej.

Na zgłoszenia czekamy do 18 marca 2016 r.!!

W razie pytań, skontaktuj się z nami:
Monika Drąg
E-mail: m.drag@eds-fundacja.pl